Borland C++ - návod k použití


Text ze zadní strany obálky

Tato kniha vám pomůže zracionalizovat vaši práci s programovým balíkem Borland C++. Je určena všem, kteří s s borlandským vývojovým prostředím začínají seznamovat. Dále pak všem těm, kteří ho již používají a někdy si položili otázku: "Proč to tak je a jak to lze zlepšit?"

Používat toto prostředí na nejzákladnější úrovni není nic těžkého a to i bez manuálu. Chcete-li ale plně využít celou sílu tohoto programu, je výhodné začít pátrat v literatuře. Jinak strávíte mnoho času zcela zbytečným zkoumáním toho, co již někdo ověřil a popsal.

V první části knihy je detailně popsáno celé ovládání prostředí. Oproti manuálu jsou zde navíc uváděny rady a osobní zkušenosti. Naleznete zde také množství vzájemných odkazů, tedy informace, co s čím souvisí a proč.

Druhá část knihy vám pomůže vyznat se v "záplavě" knihovních funkcí dodávaných s překladačem. Mnohé z toho, co byste pracně programovali, je už hotovo, stačí o tom jen vědět. Právě k tomu dobře poslouží stručná charakteristika všech dostupných funkcí, které jsou setříděny podle oblasti použití.

Recenze knihy v odborných časopisech


Elektronická objednávka knihy www.kopp.cz již není možná.
 Zpět na seznam publikací 
 (Back to list of publications) 
 Zpět na seznam knih 
 (Back to list of books) 

Poslední změna (Last update): 29. 5. 1998
Počet přístupů od (Number of accesses since) 28.5.1998:
Pavel Herout