Selathco 0.91 generated HTML
Predchozi Obsah ) Dalsi

6. Unreal player (Max)

Jedná se o pěkný freewareový přehrávač formátu .MP3. Přehrává formáty MPEG Layer-2,3.

Ovládání je velice jednoduché. Zatížení procesoru je na IP133 poněkud vyšší. Podle autorů je (prý na lepších strojích s MMX) zatížení dokonce menší než na Winamp. Nechybí ani playlist editor, zvukové efekty apod.

Unreal player využívá kvalitní Neutrino MPEG audio dekodér a ve své verzi 0.91 podporuje následující audio formáty: .MP3, .MP2, .MP1, .WAV a internetové streamované audio.

Po prvním spuštění vás určitě zaujme jeho přehledné a snadno zvládnutelné grafické uživatelské rozhraní, které je propracováno do posledního detailu. Uživatel má navíc možnost provádět libovolné modifikace prostřednictvím vlastních tvarových, grafických a barevných návrhů, které se zde nazývají Ultra Skins. Tento přehrávač nabízí dva pracovní módy:

  • Maximalizovaný mód - při němž se současně s ovládacím panelem zobrazuje okno pro vizuální efekty. Kromě pluginů od výrobce přehrávače jsou již v nabídce i balíky vizualizačních efektů od dalších vývojářů

  • Minimalizovaný mód - zobrazuje se pouze panel se základními ovládacími prvky

Unreal Player samozřejmě podporuje tvorbu a editaci playlistů v populárním formátu .M3U. Dále nabízí možnost zobrazení doby trvání skladeb ve zvoleném playlistu na ovládacím panelu. Lze využít i pro příjem vysílání internetových rádií nebo jiných streamovaných audio dat. Přijatá data je možné uložit do .MP3 souborů pro jejich pozdější přehrání. Rovněž existuje možnost provést konverzi přehrávaných .MP3 souborů do .WAV formátu. Zajímavou funkcí je vestavěný budík (SmartAlarm) pro automatické zapnutí/vypnutí přehrávače s možností nastavení plynulé změny hlasitosti před vypnutím/po zapnutí.


Predchozi
Converted by Selathco 0.91 on 27.06.2000 23:06
Dalsi